}

wtorek, 4 marca 2014

[ZAKOŃCZONY] WIELKI KONKURS PANTENE - WŁOS MA GŁOS

Wielki Test Włosa zakończony! A my bawimy się dalej :) 
Wspólnie z marką Pantene zapraszamy do Wielkiego Konkursu.
Aż 10 zestawów kosmetyków z linii Gęste i Mocne i jedno pytanie...


" Co powiedziałyby Twoje włosy gdyby miały głos? " 

Odpowiedzi udzielajcie w formularzu do 9.03.2014r. do godz. 23.59
Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
Życzymy powodzenia - sauria80world.pl i Zespół Pantene :) 
WYNIKI KONKURSU!!


K. „kobieto, zostaw tę suszarkę w spokoju!”


Dbająca Nie rwij nas z głowy! Życie jest za krótkie na zmartwienia ; )”


Bettywoman „Są długie, więc myślę, że doświadczenie życiowe mają. Myślę, że powiedziały by mi jak znaleźć miłość mojego życia i jakie liczby padną w najbliższym losowaniu lotto :-) Kazałyby mi się częściej relaksować, bo stres i zmęczenie im nie służą :-)”


krOOpka „Oj, w końcu nas obcięłaś. Doczekałyśmy się nieco luzu i przysłowiowego wiatru we włosach... jest szaleństwo :) Ale weź coś zrób z tym łysiejącym czubkiem... musisz nas koniecznie wzmocnić a ten czubek błyskawicznie zagęścić... Weź się do roboty!”


Anita B. „Nie wiem czy w ogóle chciałyby ze mną rozmawiać :) Byłby to raczej dłuuuugi monolog :) Po pierwsze wrzasnęłyby "pić", bo są po zimie nieco przesuszone. Potem pewnie miałyby pretensje o nadużywanie suszarki i prostownicy, bo już dają mi znać, że nie przepadają za traktowaniem ich ciepłem. Nie obyłoby się też bez zaleceń i sugestii pielęgnacyjnych. Skoro się puszą, to pewnie miałyby sporo zaleceń i nie łatwo byłoby je ułagodzić. Cóż, staram się o nie dbać, ale różnie mi to wychodzi :)”

Aleksandra Anna Więcej zrozumienia, mniej wyrywania i ciągnięcia, a za pielęgnację dziękujemy bardzo i oby tak dalej . No i częściej puszczaj nas luzem”


Kamila Lyll „Cóż...płakałyby tak głośno, że na pewno dostałabym migreny ;) Choć myślę, że jest im coraz lepiej, choć...pewnie nadal lamentują że są rozdwojone i niepotrzebnie je rozjaśniałam”


Unintendedgirl „jedz więcej warzyw i owoców, bo Ci wszystkie uciekniemy!”


anulka2323 „Anulko, Anulko- ileż to już lat razem każdy dzień przezywamy? Trzydzieści? Tak, trzydzieści, tyle już lat Twoją głowę ozdabiamy. Pamietasz, jak w przedszkolu nie lubiłaś, gdy mama Ci włosy grzebieniem czesała, tak się wtedy wzruszłaś. Potem na szczęscie mama zakupiła odzywkę i skończyły sie Twoje cierpienia, potem była Komunia i czas poświęcenia. Zapuszczałaś nas, choć zawsze wolałaś krótkie fryzury...Nie przepraszaj za nic, taka już Twoja natura. Jednak największą przygodę przezyliśmy podczas pewnych wakacji, odważyłaś sie na tę modową wariację. Znikneły nasze piękne, lśniące kosmyki- w ruch poszła nozyczki i maszynka. Utraciliśmy większą część siebie, ale Ty z kilkumilimetrową zapałką na głowię czułas się jak w niebie. Jednak zatęskniłaś za nami, niedługo potem znowu Cię zdobiliśmy- oj Anulko, dzięki Twojemu temperamentowi nigdy nudy nie zaznaliśmy. Były blondy i czerwienie, rudości i nawet czerń pełna siły i mocy. Wciąż szukałaś ideału, by pewnie ze swą podniesioną głową kroczyć. Mineły lata, skończył sie czas poszukiwania. Wybrałaś naturalny kolor i kosmetyki Pantene Pro-V- doskonałość do pielęgnowania. Jesteśmy lsniące, spręzyste i zdrowe- dziękujemy Ci za ten czas...Pamietaj, że dzieki Tobie jesteśmy na kolejne przygody gotowe! Tylko prosimy o jedno- nie zmieniaj kosmetyków Pantene Pro-V sprawdzonych, bowiem nim nasze wszystkie potrzeby są spełnione!”


Karolina F. „Jesteś lepsza od Felixa Baumgartnera bo on wyskoczył z kapsuły na ziemię tylko raz, a ty dbasz o nas codziennie przez cały czas”

Gratulujemy!! :)
 Poproszę o Wasze adresy i nr. kontaktowe sauria@wp.pl

*Wpis odbywa się w ramach współpracy z marką Pantene. 

35 komentarzy:

 1. Zgłoszone, może w końcu się uda :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pytanie...może się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne pytanie! Chociaż... całe szczęście, że włosy nie mogą mówić. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny konkurs, ja się tym razem nie decyduję, ale życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wysłałam odpowiedź, a właściwie dwie, bo pierwsza była niepełna ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłosiłam się, a co! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym nie wzięła udziału? :D Odpowiedź wysłana :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też się wczoraj zgłosiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A mnie się wydaje że z tą datą jest coś nie w porządku???? Nikt nie zauważył??? 9.03.2013?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście chodziło o 2014r :) za dużo trójek ;)

   Usuń
 10. Bardzo gratuluję wszystkim zwyciężczynią :):)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję bardzo. Dane poszły :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. łiii udało się :D gratuluję pozostałym, mail właśnie poleciał :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Uuuu, wygrałam ! Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale super! Dziękuję i już piszę maila! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. O matko, wygrałam! O; Ale to trzeba być mną, chociaż się raczej nie udzielam na blogach, to nowe posty czytam na bieżąco, a nie zauważyłam editu. Ech, ech. XD
  Dziękuję bardzo za wygraną i mejl już poszedł, tak widzę, że w ostatniej chwili się ogarnęłam (o ile to jest do 20.03 włącznie). Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom również. :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszystkie pytania odpowiem pod danym postem.
P.S. Spam i autoreklama będą usuwane!!!