Wyjeżdżam na chwilę, żebyście o mnie pamiętali przygotowałam małe rozdanie :)
Wystarczy być moim obserwatorem i odpowiedzieć na krótkie pytanie.
Zasady:
- Organizatorem rozdania jest blog sauria80world, wziąć w nim udział mogę jedynie moi Obserwatorzy; osoby małoletnie proszone są o zgodę rodziców
- Zgłoszenie możecie wysyłać od 09.03.2013 do 20.03.2013 do godziny 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu trzech dni na blogu
- W skład nagrody wchodzi: szczotka Tangle Teezer, naklejki na paznokcie Nail Rock i lakier do paznokci NYX nr 238 Bimb, nagrodę wyślę pocztą
- Należy prawidłowo wypełnić i przesłać poniższy formularz w tym odpowiedzieć na proste pytanie: "najbardziej wiosenny kolor to"
- Aby zwiększyć swoje szanse można:
- polubić mnie na FaceBooku, podaj swoje imię i nazwisko
- udostępnić informację o rozdaniu na swoim blogu - w formie notki lub banera odsyłającego do rozdania (dotyczy tylko aktywnych blogów)
- Top Spame'rzy (patrz obok) mają 1 pkt dodatkowo :)
- Wśród osób, które wezmą udział w rozdaniu wyłonię jednego zwycięzcę
- Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres sauria@wp.pl
- Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Świetne rozdanie! Od dawna planuję zakup Tangle Teezer :)
OdpowiedzUsuńJa swoją szczotę mam i lubię, dlatego tym razem odpuszczam. W każdym razie świetne rozdanie i trzymam za wszystkie uczestniczki kciuki:)
OdpowiedzUsuńJa również swoją szczotkę mam więc dam szanse innym.
UsuńŚwietne rozdanie i super nagrody.
Wracaj do nas szybko:*
A co mi tam, się zgłoszę :D
OdpowiedzUsuńKochana, masz blokadę i nie mogę umieścić bannerka u siebie :(
OdpowiedzUsuńwystarczy kliknąć na zdjęcie, bezpośredni link: http://2.bp.blogspot.com/-mPZSgNpwPHI/UTuVvnzWSBI/AAAAAAAAK8c/qJ--bNfPCgo/s1600/rozdanie.JPG
UsuńMam już dwie TT, więc sobie odpuszczę, ale cieszę się, że trafiłam na Twojego bloga- dodaję do obserwowanych!:)
OdpowiedzUsuńChcę TT, więc biorę udział :D
OdpowiedzUsuńCudne rozdanie, z chęcią się zgłosiłam :)
OdpowiedzUsuńZgłoszenie wysłane:-)
OdpowiedzUsuńświetne rozdanie :)
OdpowiedzUsuńWysłane :) Mam wielką ochotę wypróbować TT :D
OdpowiedzUsuńMam szczotkę, więc życzę powodzenia dziewczynom! :)
OdpowiedzUsuńWysłane :D świetne rozdanie, mam wielką ochotę wypróbować TT :D może by coś pomogła na moje wiecznie splątane włosy :D
OdpowiedzUsuńOoo.. i ja już też z chętnością się zgodziłam :)
OdpowiedzUsuńZgłoszona! :) Drugi TT z pewnością by mi się przydał :)
OdpowiedzUsuńDone :D
OdpowiedzUsuńi ja się zgłosiłam ... :)
OdpowiedzUsuńZagrałam, a co :DDD
OdpowiedzUsuńI ja też się zgłosiłam ;)
OdpowiedzUsuńPowodzenia wszystkim ;)
OdpowiedzUsuńNie mam w zwyczaju zgłaszania się na nowo poznanych blogach ale tym razem się pokuszę - świetne nagrody!
OdpowiedzUsuńWłaśnie planuję zakup TT.. Może uda się go wygrać :D
OdpowiedzUsuńMarze o tej szczotce ale wciąż znajdzie się coś innego do kupienia dlatego zgłoszenie wysłane:)
OdpowiedzUsuńMówią,że szczęściu trzeba pomagać to też zgłoszenie wysłane :)
OdpowiedzUsuńświetne rozdanie :)
OdpowiedzUsuńostatnio cały czas myślę o tej szczotce a lakier jest w moim ulubionym kolorze :))
OdpowiedzUsuńzgłosiłam się ;)
OdpowiedzUsuńPoszło! :)
OdpowiedzUsuńpowodzenia wszystkim! :)
Pozwoliłam sobie wrzucić info o rozdaniu na mojego bloga konkursowego http://rozdanie.blogspot.com/ Byłoby mi miło, gdybyś mogła wrzucić mój banerek gdzieś do siebie:)
OdpowiedzUsuńDodałam jeszcze baner z Twoim rozdaniem:)
OdpowiedzUsuńWysłane :)
OdpowiedzUsuńWysłane :)
OdpowiedzUsuńZrobione :)
OdpowiedzUsuńWysłane:))
OdpowiedzUsuńWzięłam udział - tyle się wszędzie mówi o TT, a ja włosomaniaczka nigdy nie wypróbowałam ;) Ciekawie by było zweryfikować te zachwyty ;-)
OdpowiedzUsuńSuper by było dostac TT :D
OdpowiedzUsuńjaka róóóżowa! *.*
OdpowiedzUsuńBiorę udział i serdecznie pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńMarzę o tej szczotece, teraz jest mi szczególnie potrzebna. :( Moje włosy błagają o pomstę do nieba. A tu proszę - konkurs. Już się zgłosiłam, chociaż nie wiele mam tego szczęścia.
OdpowiedzUsuńŚwietne nagrody-szkoda byłoby nie spróbować :)
OdpowiedzUsuńMarzy mi się ta szczotka! Moje włosy krzyczą do mnie zdobądź ją! :)
OdpowiedzUsuńBardzo bym chciała wypróbować TT, zwłaszcza teraz, gdy moje włosy są w opłakanym stanie!
OdpowiedzUsuńPowodzenia wszystkim :)
Zobaczymy, może się uda :))
OdpowiedzUsuńZgłaszam się ;)
OdpowiedzUsuńDo wygrania Szczotka TT :)
OdpowiedzUsuńWięc oczywiście sie zgłaszam ;)
Dołaczam jako 1103:) zapraszam na rozdanie u mnie:http://laylatestuje.blogspot.com/2013/03/uwaga-rozdanie-o-wnym-bohaterem.html#comment-form
OdpowiedzUsuń