}

wtorek, 14 lutego 2012

WYNIKI Konkursu Walentynkowego

Witamy Walentynkowo! Zgodnie z obietnicą dziś poznacie zwycięzcę Wielkiego Konkursu Walentynkowego :)


Z przyjemnością ogłaszamy, że osobą, która zwyciężyła w Konkursie Walentynkowym i wygrała zestaw kosmetyków Oriflame projektu Liselotte Watkins (puder + tusz+ błyszczyk do ust) jest..


Pani Monika Hytroś prowadząca blog http://agua-y-feugo.blogspot.com

Pytanie konkursowe brzmiało: Który zapach Oriflame uważasz za najbardziej pobudzający zmysły?

Odpowiedź nadesłana przez Panią Monikę:
"Najpierw musiałam wejść na stronę i przypomnieć sobie w ogóle zapachy Oriflame, jako że już jakiś czas nie miałam kontaktu z marką. Alleluja, że istnieje internet, szybko przypomniałam sobie kilka zapachów. Ahh te charakterystyczne buteleczki :)
Osobiście najbardziej pobudzającym zmysły zapachem jest woda toaletowa Elvie. Pamiętam jak dzisiaj jakiego bzika miałam na punkcie tego zapachu, właściwie nie wiem czemu gdyż przeważnie zupełnie inna gama zapachów mi się podoba, przeważnie moje uczucia lokuję w cięższych, słodszych zapachów. Jednak Elvie jest zapachem takim..hm..mistycznym, harmonijnym, kobiecym, delikatnym. Zapach ten przenosi mnie w baśniowy świat i najbardziej nie wiem czemu kojarzy mi się z Elfami. Może brzmi to ciut śmiesznie, ale tak jest. Elfy kojarzą mi się z taką eterycznością, subtelnością, magią, z czymś tajemniczym, dobrym, świetlistym. Jestem typem kobiety, która uwielbia bujać w obłokach, uwielbiam marzyć, przenosić się w nierealny świat, uciekać od szarości, zwyczajności. Ten zapach jest taką bramą do lepszej rzeczywistości. Zapach ten uruchamia we mnie szósty zmysł. Nie jest on tak zwyczajnie ładny i przyjemny, jest jakby trójwymiarowy. O ile zapach może być trójwymiarowy:) Zapach ten odbieram nie tylko węchem, pobudza on do pracy więcej niż standardowe kilka procent mojego mózgu. Woda toaletowa Elvie daje mi poznać siebie na nowo, pokazuje mi że oprócz otoczki silnej kobiety, którą sama czas stwarzam, jestem wewnątrz wrażliwa, delikatna. Zapach Elvie wnika głębiej, dociera dalej i mimo swojej delikatności jest bardzo charakterystyczny, niezapomniany i zauważalny, co tak na prawdę ciężko osiągnąć przy subtelnych zapachach. Znów nabrałam ochoty na ten zapach!"

 
Woda elvie, Producent: Oriflame, Pojemność: 50ml, Aktualnie w promocji: 59,90zł. Jeśli chcesz ją kupić za 46,08zł wejdź na www.oripolska.pl/rejestracja i dołącz do Klubu Oriflame już dziś!

Fantastycznych odpowiedzi nadesłaliście dużo, dużo więcej, ale jak to w konkursach bywa musiałyśmy się zdecydować na jedną. Serdecznie gratulujemy Pani Monice, prosimy o maila z adresem do wysyłki na adres poczta@oripolska.pl. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do śledzenia naszych blogów oraz stron na Facebooku - niebawem kolejne konkursy! Elwira&Marta

10 komentarzy:

 1. o wow! dziękuję serdecznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli z tego wynika jasno, że osoba, która opisala wycofany zapach, nie miała szans na wygraną, bo chodziło o reklamę ;-)))))


  gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W roli wyjaśnień.. Na naszą ocenę nie wpływał fakt, czy zapach jest w ofercie czy go już nie ma. Nic takiego również nie wynika z tekstu sauri80world. Odpowiedź nadesłana przez Panią Monikę spodobała nam się najbardziej, dlatego zasłużyła na nagrodę i gratulacje:-)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Na wszystkie pytania odpowiem pod danym postem.
P.S. Spam i autoreklama będą usuwane!!!